محل تبلیغات شما
فکر میکنم حدود دو ماه پیش بود که من میخواستم با یه تور مشهد به همراه خانواده به زیارت حرم امام رضا برم ولی اشکال کار اینجا بود که کارای رزرو بلیط رو به من سپرده بودن و منم زیاد تو این کار تجربه نداشتم ولی نکته مثبتی که داشتم این بود که یکی از دوستام تو آژانس مسافرتی بود و ازش سوال کردم و بهم سایت تور مشهد فاینداتور رو معرفی کرد البته من به این دوستم گفتم که یه تور ارزان مشهد میخوام و بهم گفت که تو ستین فاینداتور میتونم پیدا کنم خلاصه به سایت که مراجعه کردم دیدم همه نوع تور مشهد با قیمت های مختلف داشت و تونستم واسه خودم و خانواده تور مشهد با قیمت مناسب تهیه کنم خوبی این سایت این بود که تمامی جاذبه های مشهد رو توضیح داده بود و به راحتی میشد توری که میخواید رو برای سفر خودتون انتخاب کنید و از سفر خودتون لذت ببرید به طور مثال یه قسمتی تو سایت هست به اسم مشهد پایتخت معنوی ایران که درباره مشهد به صورت کامل توضیح داده و برای کسایی که برای بار اول هست به این شهر سفر میکنن خیلی مناسبه شهر مشهد از نظر تاریخی و فرهنگی هم بسیار اهمیت بالایی دارد و آرامگاه افراد مهمی مانند حکیم ابوالقاسم فردوسی نیز در این شهر وجود دارد

چون من خودم به این شهر سفر کردم بهتون پیشنهاد میکنم حتما از آرمگاه فردوسی ، نادرشاه،شیخ طبرسی،شیخ مومن استرآبادی،مهدی اخوان ثالث،خواجه ربیع دیدن کنید به دلیل اینکه از آثار فرهنگی و تاریخی در شهر مشهد می باشد همچنین هارونیه، گنبد سبز مسجد گوهرشاد،مدرسه نواب،موزه توس نادرشاه،مردم شناسی،آستان قدس نیز میتواند از جاذبه های شهر مشهد باشد و دیدن این جاذبه ها برای تمامی توریست ها و مسافران جذاب می باشد.

تفاوت لایسنس اورجینال و لایسنس اختصاصی

اس ام اس عاشقانه (سری دوم)

با سامتیک به سادگی بلیط هواپیما خود را خرید کنید

مشهد ,شهر ,سفر ,تو ,تور ,رو ,بود که ,تور مشهد ,شهر مشهد ,این شهر ,به این

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دید در شب دعا کتابخانه عمومی مولوی تبیان میبد(اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد) تغذیه سالم تــــرش و شیـــــرین Exo and Snsd lovers club reghuidauha جامه شناسی تبلت باز